Čas na serveru 14:46:33

Hugo Ullik
Hradní vyjížďka

Id: 145705

Hradní vyjížďka

  •  / Hradní vyjížďka / Hugo Ullik

olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 16326x

Vyvolávací cena:
12 000

61 000

Příhozy: 51