Čas na serveru 11:00:43

Hugo Ullik
Město pod Alpami

Id: 152507

Město pod Alpami

  •  / Město pod Alpami / Hugo Ullik

olej/dřevo, rozměr cca 18 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v obrazu vlasová prasklinka

zobrazeno: 5098x

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Příhozy: 75