Čas na serveru 21:26:11

Hugo Ullik
Na alpském jezeře

Id: 2436

Na alpském jezeře

  •  / Na alpském jezeře / Hugo Ullik

olej/plátno, rozměr 20,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 76, obraz ve velmi dobrém stavu, rámováno

zobrazeno: 5330x

Vyvolávací cena:
18 000

76 000

Příhozy: 59