Čas na serveru 00:46:04

Hugo Ullik
Partie u Reichenhallu

Id: 282901

Partie u Reichenhallu

  •  / Partie u Reichenhallu / Hugo Ullik

olej/plátno, rozměr 21 x 40 cm, značeno vlevo dole, původní popisky na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 23737x

Vyvolávací cena:
9 500

150 000

Příhozy: 71