Čas na serveru 06:20:56

Hugo Ullik
Pohled na hrady Žebrák a Točník

Id: 279601

  •  / Pohled na hrady Žebrák a Točník / Hugo Ullik

olej/plátno, rozměr 55,5 x 68,5 cm, značeno vpravo dole špatně čitelně, datováno, dekorativně rámováno, stav viz foto, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

zobrazeno: 8826x

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Příhozy: 50