Čas na serveru 00:04:22

Hugo Ullik
Pohled na Karlštejn

Id: 6504

Pohled na Karlštejn

  •  / Pohled na Karlštejn / Hugo Ullik

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, nesignováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, ve které je uvedena doba vzniku kolem 1875 a jedná se o typické dílo autora

zobrazeno: 5613x

Vyvolávací cena:
18 000

84 500