Čas na serveru 04:44:55

Hugo Ullik
Život na řece

Id: 232709

Život na řece

  •  / Život na řece / Hugo Ullik

olej/dřevo, rozměr 18 x 36 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený původní rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové,po

zobrazeno: 13539x

Vyvolávací cena:
18 000

300 000

Příhozy: 90