Čas na serveru 01:45:16

Hugo Ullik
Zřícenina hradu

Id: 1086

Zřícenina hradu

  •  / Zřícenina hradu / Hugo Ullik

olej/plátno, rozměr 38,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole H. Ullik, drobně poškozené plátno proražením, nedočištěno, volné v rámu, rám značně poškozený, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

zobrazeno: 4738x

Vyvolávací cena:
25 000

40 500