Čas na serveru 03:21:45

Hynek Čermák
U okna

Id: 464605

U okna

  •  / U okna / Hynek Čermák

fotografie na kapadesce, rozměr 90 x 60 cm, neznačeno, nerámováno, ve spodní části drobné oděrky, vystaveno v roce 2018 v Nikon Photo Gallery Praha v rámci autorovy výstavy Nik On Art

zobrazeno: 597x

Vyvolávací cena: