Čas na serveru 23:53:13

Ignác Raab
Dáma s pohárem

Id: 119301

Dáma s pohárem

  •  / Dáma s pohárem / Ignác Raab

olej/plátno, rozměr 58 x 43 cm, nesignováno, zaskleno, poškozený rám, obraz v dobrém stavu - drobné nedostatky, 18. století

zobrazeno: 1559x

Vyvolávací cena:
9 000

36 000