Čas na serveru 16:05:22

Igor Piačka
Pokora

Id: 63901

Pokora

  •  / Pokora / Igor Piačka
  •  / Pokora / Igor Piačka
  •  / Pokora / Igor Piačka

litografie/papír, velikost listu 95 x 64 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2004, č. 5/50, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1470x

Vyvolávací cena: