Čas na serveru 23:59:42

Igor Shulman
Odpočinek

Id: 362607

Odpočinek

  •  / Odpočinek / Igor Shulman
  •  / Odpočinek / Igor Shulman
  •  / Odpočinek / Igor Shulman

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo nahoře, datováno 2011, oděrky na rámu

zobrazeno: 528x

Vyvolávací cena:
3 800

5 600