Čas na serveru 06:53:12

Igor Shulman
Odpočinek

Id: 362607

Odpočinek

  •  / Odpočinek / Igor Shulman
  •  / Odpočinek / Igor Shulman
  •  / Odpočinek / Igor Shulman

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo nahoře, datováno 2011, oděrky na rámu

zobrazeno: 738x

Vyvolávací cena:
3 800

5 600