Čas na serveru 00:01:03

Igor Shulman
Vyhlížející

Id: 349002

Vyhlížející

  •  / Vyhlížející / Igor Shulman

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1102x

Vyvolávací cena:

25 000