Čas na serveru 08:33:09

Ilja Šavel
Kubistické zátiší

Id: 495702

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Ilja Šavel

kombinovaná technika/sololit, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 216x

Vyvolávací cena:

6 000