Čas na serveru 03:55:08

Ilja Šavel
Kubistické zátiší

Id: 495702

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Ilja Šavel

kombinovaná technika/sololit, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 277x

Vyvolávací cena:

6 000