Čas na serveru 08:54:00

Imro Weiner - Kráľ
Madona

Id: 131516

Madona

  •  / Madona / Imro Weiner - Kráľ

malba/dřevo, rozměr 18 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 5499x

Vyvolávací cena:

81 000

Příhozy: 86