Čas na serveru 13:10:47

Imro Weiner - Kráľ
Madona

Id: 131516

Madona

  •  / Madona / Imro Weiner - Kráľ

malba/dřevo, rozměr 18 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 3820x

Vyvolávací cena:

81 000

Příhozy: 86