Čas na serveru 16:52:59

Imro Weiner - Kráľ
Pohled na Štrbské pleso

Id: 233302

Pohled na Štrbské pleso

  •  / Pohled na Štrbské pleso / Imro Weiner - Kráľ

olej/plátno, rozměr 61 x 84 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jána Abelovského CSc.

zobrazeno: 12395x

Vyvolávací cena:
25 000

100 000

Příhozy: 77