Čas na serveru 05:23:22

Imro Weiner - Kráľ
Průhled nad řekou

Id: 36101

Průhled nad řekou

  •  / Průhled nad řekou / Imro Weiner - Kráľ

olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno 51, na zadní straně též signatura, obraz ve výborném stavu, odborně vyčištěn, poškozený rám

zobrazeno: 8062x

Vyvolávací cena:
45 000

115 000