Čas na serveru 17:41:27

Inocenc Šamánek
Konvalinky

Id: 81002

Konvalinky

  •  / Konvalinky / Inocenc Šamánek

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1869x

Vyvolávací cena:

2 400