Čas na serveru 07:18:50

Irena Brunnhoferová
Návrh bankovky

Id: 163909

Návrh bankovky

  •  / Návrh bankovky / Irena Brunnhoferová

kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 17,5 cm, značeno na bankovce, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 2266x

Vyvolávací cena:
500

1 600