Čas na serveru 03:45:15

Irena Dědičová
Bouře

Id: 209905

Bouře

  •  / Bouře / Irena Dědičová
  •  / Bouře / Irena Dědičová
  •  / Bouře / Irena Dědičová
  •  / Bouře / Irena Dědičová

malba/plátno, rozměr 146 x 97 cm, značeno na rámu na zadní straně, popsáno na zadní straně, drobné nedostatky v malbě, nerámováno

zobrazeno: 1078x

Vyvolávací cena:
2 800

42 000

Příhozy: 48