Čas na serveru 15:51:45

Irena Dědičová
Surrealistická kompozice

Id: 209904

Surrealistická kompozice

  •  / Surrealistická kompozice / Irena Dědičová

malba/plátno, rozměr 146 x 96 cm, značeno vpravo dole, olištováno, popsáno na zadní straně, drobné nedostatky v malbě

zobrazeno: 1913x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 65