Čas na serveru 04:25:56

Irma Spitz
Cirkusový motiv

Id: 80802

Cirkusový motiv

  •  / Cirkusový motiv / Irma Spitz

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 38 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav, autorka uvedena v knize Mladí lvi v kleci

zobrazeno: 3988x

Vyvolávací cena:

36 500