Čas na serveru 09:25:00

Isidor Kaufmann
Portrét rabína

Id: 240509

Portrét rabína

  •  / Portrét rabína / Isidor Kaufmann

olej/plátno, rozměr 42 x 34,5 cm, značeno vlevo po straně, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Arno Paříka,po

zobrazeno: 1887x

Vyvolávací cena:
25 000

80 000

Příhozy: 58