Čas na serveru 21:53:20

Iva Hüttnerová
Babiččina světnička

Id: 311004

Babiččina světnička

  •  / Babiččina světnička / Iva Hüttnerová

olej/plátno, rozměr 46,5 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 12280x

Vyvolávací cena:

60 000

Účastníci: 22