Čas na serveru 07:49:35

Iva Hüttnerová
Cabinet Portrait

Id: 435101

Cabinet Portrait

  •  / Cabinet Portrait / Iva Hüttnerová

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 22 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2290x

Vyvolávací cena:
7 500

58 000

Příhozy: 55