Čas na serveru 09:12:51

Iva Hüttnerová
Čekání na vlak

Id: 438206

Čekání na vlak

  •  / Čekání na vlak / Iva Hüttnerová

litografie/papír, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 581x

Vyvolávací cena:

12 500