Čas na serveru 13:57:22

Iva Hüttnerová
Cikáni

Id: 348701

Cikáni

  •  / Cikáni / Iva Hüttnerová
  •  / Cikáni / Iva Hüttnerová
  •  / Cikáni / Iva Hüttnerová

olej/plátno/karton, rozměr 31,5 x 38 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4910x

Vyvolávací cena:

43 000