Čas na serveru 13:46:58

Iva Hüttnerová
Dámský friseur

Id: 316201

Dámský friseur

  •  / Dámský friseur / Iva Hüttnerová

olej/dřevo, rozměr 27,5 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole

zobrazeno: 4693x

Vyvolávací cena:
4 800

41 000