Čas na serveru 08:35:11

Iva Hüttnerová
II. PERON

Id: 374201

II. PERON

  •  / II. PERON / Iva Hüttnerová

olej/plátno/karton, rozměr 20,8 x 16,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1569x

Vyvolávací cena:

30 000

2022,09-1,12,20,51,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu