Čas na serveru 01:37:39

Iva Hüttnerová
II. PERON

Id: 374201

II. PERON

  •  / II. PERON / Iva Hüttnerová

olej/plátno/karton, rozměr 20,8 x 16,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 5405x

Vyvolávací cena:

76 000

Účastníci: 18