Čas na serveru 04:47:26

Iva Hüttnerová
Klaun

Id: 390304

Klaun

  •  / Klaun / Iva Hüttnerová
  •  / Klaun / Iva Hüttnerová

olej/dřevo, rozměr cca 23,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rámeček viz foto

zobrazeno: 3268x

Vyvolávací cena:

135 000

Příhozy: 80