Čas na serveru 13:50:02

Iva Hüttnerová
Klidný podvečer

Id: 367201

Klidný podvečer

  •  / Klidný podvečer / Iva Hüttnerová

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 16,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

zobrazeno: 2705x

Vyvolávací cena:

63 002

Účastníci: 20

Příhozy: 60