Čas na serveru 13:29:24

Iva Hüttnerová
Konvolut dvou litografií

Id: 2116

Konvolut dvou litografií

  •  / Konvolut dvou litografií / Iva Hüttnerová

litografie/papír, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno; 1) Hrnčířka, rozměr ve výřezu 43 x 31,5 cm, datováno 2014, č. 22/90; 2) Dámská lázeň, rozměr ve výřezu 36,5 x 31 cm, datováno 013, č. 23/100

zobrazeno: 9892x

Vyvolávací cena:

7 500