Čas na serveru 01:23:18

Iva Hűttnerová
Kořenářka

Id: 215502

Kořenářka

  •  / Kořenářka / Iva Hűttnerová

malba/plátno/karton, rozměr 21,5 x 14,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

zobrazeno: 2317x

Vyvolávací cena:

33 499

Účastníci: 18

Příhozy: 52