Čas na serveru 00:02:30

Iva Hüttnerová
Kořenářka

Id: 353201

Kořenářka

  •  / Kořenářka / Iva Hüttnerová

olej/plátno, rozměr oválu 30 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole

zobrazeno: 1361x

Vyvolávací cena:

54 000