Čas na serveru 07:24:58

Iva Hüttnerová
Kořenářka

Id: 439701

Kořenářka

  •  / Kořenářka / Iva Hüttnerová

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 4521x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 109