Iva Hüttnerová
Odpočinek
Id: 505301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 18 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 540x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
39 000 Kč
2024,05-1,14,20,10,00
minimální příhoz 1 000 Kč