Čas na serveru 15:35:50

Iva Hüttnerová
Oslava

Id: 486008

Oslava

  •  / Oslava / Iva Hüttnerová
  •  / Oslava / Iva Hüttnerová
  •  / Oslava / Iva Hüttnerová

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4431x

Vyvolávací cena:

44 000

Účastníci: 21

Příhozy: 48