Čas na serveru 13:48:32

Iva Hüttnerová
Píseň o ubohý Anežce Böhmový

Id: 270026

Píseň o ubohý Anežce Böhmový

  •  / Píseň o ubohý Anežce Böhmový / Iva Hüttnerová

litografie/papír, rozměr tisku 43 x 32,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1833x

Vyvolávací cena: