Čas na serveru 17:20:57

Iva Hüttnerová
Píseň o ubohý Anežce Böhmový

Id: 270026

Píseň o ubohý Anežce Böhmový

  •  / Píseň o ubohý Anežce Böhmový / Iva Hüttnerová

litografie/papír, rozměr tisku 43 x 32,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 134x

Vyvolávací cena:

1 200

2020,11-1,09,19,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu