Čas na serveru 23:39:21

Iva Hüttnerová
Rodinka

Id: 259002

Rodinka

  •  / Rodinka / Iva Hüttnerová
  •  / Rodinka / Iva Hüttnerová
  •  / Rodinka / Iva Hüttnerová

malba na houslovém lubu, rozměr 37 x 20,5 cm, značeno a datováno v horní části

zobrazeno: 3162x

Vyvolávací cena:

38 000