Čas na serveru 13:07:29

Iva Hüttnerová
S balonkem

Id: 274901

S balonkem

  •  / S balonkem / Iva Hüttnerová

malba/plátno, rozměr 25,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

zobrazeno: 5652x

Vyvolávací cena:

43 000