Čas na serveru 08:03:27

Iva Hüttnerová
S pejskem

Id: 509305

S pejskem

  •  / S pejskem / Iva Hüttnerová

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

zobrazeno: 213x

Vyvolávací cena:

40 000

2024,06-1,24,20,50,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu