Čas na serveru 08:43:23

Iva Hüttnerová
U kartářky

Id: 505302

U kartářky

  •  / U kartářky / Iva Hüttnerová

olej/sololit, rozměr 20 x 17 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 172x

Vyvolávací cena:

33 000

2024,06-1,25,20,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu