Čas na serveru 12:51:54

Iva Hüttnerová
Ve vrátnici

Id: 303102

Ve vrátnici

  •  / Ve vrátnici / Iva Hüttnerová

olej/dřevo, rozměr obrazu cca 21 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2400x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 48