Čas na serveru 10:03:15

Iva Hüttnerová
Ve vrátnici

Id: 333003

Ve vrátnici

  •  / Ve vrátnici / Iva Hüttnerová

olej/dřevo, rozměr obrazu cca 21 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2944x

Vyvolávací cena:

42 000