Čas na serveru 04:06:59

Iva Hüttnerová
Ve vykřičeném domě

Id: 433301

Ve vykřičeném domě

  •  / Ve vykřičeném domě / Iva Hüttnerová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 36 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1582x

Vyvolávací cena:

10 500