Čas na serveru 00:58:37

Iva Hüttnerová
Ve Zlaté uličce

Id: 274903

Ve Zlaté uličce

  •  / Ve Zlaté uličce / Iva Hüttnerová

oboustranný obraz, malba/dřevo, rozměr oválu cca 16,5 x 13 cm, značeno a datováno, lehce poškozená malba, zcela poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 3665x

Vyvolávací cena:

18 509