Čas na serveru 23:48:50

Iva Hüttnerová
Vetešník

Id: 511804

Vetešník

  •  / Vetešník / Iva Hüttnerová
  •  / Vetešník / Iva Hüttnerová
  •  / Vetešník / Iva Hüttnerová
  •  / Vetešník / Iva Hüttnerová

litografie/papír, rozměr listu 54 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 290x

Vyvolávací cena:

12 000

2024,09-1,09,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu