Čas na serveru 06:48:09

Iva Hüttnerová
Zimní nálada

Id: 394501

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Iva Hüttnerová

olej/sololit, rozměr 24 x 55 cm (větší formát), značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 17442x

Vyvolávací cena:

192 000

Příhozy: 113