Čas na serveru 03:03:37

Iva Hüttnerová
Zimní podvečer

Id: 405601

Zimní podvečer

  •  / Zimní podvečer / Iva Hüttnerová

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

zobrazeno: 25872x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 101