Čas na serveru 15:39:49

Ivan Anisimov
Západ slunce nad řekou

Id: 90903

Západ slunce nad řekou

  •  / Západ slunce nad řekou / Ivan Anisimov

olej/plátno/podloženo překližkou, velikost malby 31 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1066x

Vyvolávací cena:

7.9.2017, 20:00:00

28.8.2017 22:13 3 000 Kč